درباره ما

فعالیت گروه غذایی رسول در سال ۱۳۹۰ در شهرستان شاهرود روستای چهارطاق شروع شد. در مورد چهارطاق حتما باید تاکید کنم که بزرگترین باغات سنجد در خاورمیانه رو داره و طعمو رنگ این سنجد قطعا با تمام سنجدایی که شاید تاالان مصرف کرده باشید فرق داره🤩.
جناب آجدانی موسس و پایه گذاره این مرکز در ابتدا بصورت تخصصی روی پاکسازی و بسته بندی و پودر سنجد فعالیت کردن و به تدریج دامنه کار گسترش پیدا کرد و آسیاب کردن سنجد و هسته سنجد در این مرکز شروع شد.
ابتدای امر با امکانات ضعیف تر کار پیش رفت اما با استقبال عمومی به استفاده از سنجد و پی بردن به خواص بینظیر سنجد و هسته سنجد رفته رفته امکانات و خط تولید به روز تر شد. و دامنه کاری گسترده تر.
کار بجایی رسید که اقدام برای اخذ مجوز های بهداشتی از قبیل سیب سلامت و مجوز محصولات حلال اغاز شد. خوشبختانه با پیگیری های انجام شده در سال ۱۳۹۷ مجوز سیب سلامت و با ثبت برند رسول کار بصورت جدی تری پیش رفت.
بعد از همفکری با اهل فن و طبیبان سنتی تصمیم بر این شد وارد چرخه تولید انواع سویق بشیم. اونهم برای اولین بار با مجوز سیب سلامت.
این بود که سویق رسول تولید شد و وارد بازار گردید.
سویق رسول کنار شماست.
برا اینکه بیشتر و بهتر سالم بمونیم و از لحظه های قشنگ زندگیمون لذت ببریم.
ما همه تلاشمون رو داریم بکار میگیریم تا بهترین کیفیت و با بیشترین تنوع سویق رو تولید کنیم.
در طی کردن این مسیر کمکمون کنید تا بتونیم با پشتوانه اعتمادتون این جاده رو بگذرونیم.

انشالله بنا داریم اطلاعات طب سنتی. گیاهان دارویی. روش های مراقبتی و سلامتی. انواع سویق. و هرچه که به طب سنتی و مهمتر هرچه که به سلامتی شما و سرحال بودنتون کمک میکنه رو اینجا بیان کنیم.
هرلحظه هم گوش شنوا وجود داره برای شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان.
قطعا با همراهی شما اتفاقات خوبی رقم میخوره.

همیشه سالمو شاد باشید.
گروه غذایی رسول